Mutfak/Mekan

Moda’nın Yeni Favorisi: Crazy Flakes Cafe

30 Aralık 2016

Sabah kahvaltı, tatlı, çay-kahve keyfi için tercih ettiğim belli başlı mekanlar arasında yer alan Crazy Flakes farkını her noktada gösteriyor. Yurtdışından gelen cornflakesler ile sana menünü yaratma şansı tanıyan bu cafe benim favorilerim arasında!

img_9176 img_9177

Seçtiğiniz küçük,orta,büyük kapların birine 2,3,4 çeşit olmak üzere karıştırabilirsin. Dilediğin süt aroması ve toppingler ile de cornflakes’ini kaseni sana özel yapabilirsin. Yerel, ithal ve Amerikan ürünleri çeşitleri bulunan mekanda ürün fiyatlandırması da değişiyor. Sporcular için protein içerikli içecekler de bulunuyor. Ayrıca müsli ve şekersiz ürünler koyarak her çeşit insanı da düşündüklerini gösteriyorlar.

img_9222-photo

Bunun dışında menülerinde en çok dikkatimi çeken Crazy Shakes kısımı oldu. Favorimi söylemem gerekirse nutella-fındık dondurma ile yapılan Life In Colors oldu. Etrafındaki süslemeleri yemekten kendimden geçtim diyebilirim! Daha once yurtdışında gördüğümüz ve keşke burada olsa dediklerinizi bu Cafe’de bulabilirsiniz.

img_9211 img_9299-photo

Dondurma ve waffle’ları da oldukça ilgi çekici ve güzel. Waffle’ı kendi istediğiniz şekilde yaratabiliyorsunuz. Sizlere de Crazy Flakes’i kesinlikle öneriyorum.

img_9610

 

 

 

Hoşunuza gidebilir

2 Yorum

Yorum Bırak

error: Sitemizden içerik kopyalamak yasaktır.