Mutfak/Mekan

Yeni Nesil Kahve Deneyimi: Petra Coffee

15 Mayıs 2017

Petra’nın çok fazla isimini duyuyor olmama rağmen bir türlü gitmek için fırsat bulamıyordum. En son bir arkadaşım hadi gel Petra’ya gidelim ve ders çalışalım diyince ‘Petra’da ders mi?’ desem de kendimi orada buldum.

FullSizeRender-2

Ve Petra’ya geldik. Geniş, ferah ve kalabalık bir ortam ile karşı karşıyaydım. Kendimize güzel bir masa bulduk ve yayıldık. Mekanın bir kısımı tasarım ürünlerin satıldığı küçük bir dükkan havasında, diğer bir kısımı ise masalar ile çevrili ve self-servis işleyen bir cafe.

Biz de hemen sıraya girip aldık kahvemizi, açtık leptopları ve başladık çalışmaya. Pazar günü olmasından dolayı aşırı dolu ve yoğun bir gündü. Aradan 1-2 saat geçtikten sonra hafif acıkma hissi geldi!

Peki ya Petra’da ne yenir? Küçük ve gurme bir menüye sahip olan Petra’ya ilk gidişimde tercihimi Hamburgerden yana kullandım ve bayıldımdım…

FullSizeRender-3

İkinci gidişimde ise günüme İced Latte ile başlayıp bu sefer de Tuna Melt isiminde ekşi maya ekmeğine ton balıklı sandviçlerini yiyerek bitirdim.

FullSizeRender-4

IMG_0805

Petra; denediğim her yeni lezzetten çok memnun kaldığım ve aşırı keyif aldığım bir mekan haline geldi. Diğer şubelerini de ziyaret etmek için sabırsızlanıyorum ve sizlere kesinlikle öneriyorum!

Hoşunuza gidebilir

Yorum Yok

Yorum Bırak

error: Sitemizden içerik kopyalamak yasaktır.